| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da coduri nefolosite pentru webkinz daca ati renuntat sau daca a'ti renuntat la un cont mi'l dati mie va rog frumosss fundita va rog din suflet un cod doar... webkinz e destul de scump si mama e intr'o situati financiara grea...stiti voi...va rog sa nu ziceti ca ma prefac ca nu am bani eu chiar nu am dorinta mea dintodeauna este un cod webkinz nefolosit va rogg din tot sufletul meu daca aveti pe cineva care numai are cont sa mi'l dea mie i-as multumi din tot sufletul

36 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Eu am conturi webkinz dar toate sunt folosite.Sorrysad

| CoLoRsS a răspuns:

Sincer nu am un cont de Webkinz, as vreau unul dar na! Dar poate poti sa iti faci unul de proba! Sa stii ca m-ai impresinat multcrying! Te pup:*

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| CrishAici a răspuns:

La id scrie frtarte vereret

| katty_8059 a răspuns:

Uite aici un cont username:anatinkerbell50
parola :blanca

| PastilutzaColorata a răspuns:

Mai incetati odata nici voua nu var placea sa vi se spana prost sau proasta ia iti dau eu unu

numele de utilizator: fetitabuna

parola:fetita12345

eu nu mai am nevoie de el ca nu is copilaroasa da til dau tie distractie placuta

| DidudicaDi a răspuns:

User : roseemo60

parola : roseemo

| Cesara a răspuns:

Daca tiai putea opri din alocatie 15 lei te poti duce la caefour acolo sunt foarte faine si ieftine! ti-as da numa si eu am 3 animale pe acelasi cont si nu til pot da scuze! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti o proasta ca nimeni nu o sa iti dea tie pentru exact sunt scumpe si nimeni nu va renunta la contul lui ca sa til dea tie!star

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu le stiu tu stii macar unul?
daca stii damil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proasto nimeni no sa til dea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am dar toate is folosite imi pare rau codurile merg dor odata daca mergeau de mai multe ori iti dadeam un cod.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va dau eu un cont cu o vulpesignature si un sprigerspaniel dar va rog sa faceti maxim 10000 de kinzcash ca nu prea am bani aaa sunt membru si sa nu imi cumparati mobila va rog frumos cont; vulpeamea12 parola; lovebooks700

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bn34u81h

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu un cont ne folosit Supania parola este teo6teo6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am un cont da nu pot sa til dau dar imediat ce gasesc unul nefolosit te anunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine iti dau ca mi-e mila de tm userneme; madagascar90 si parola; bogdan23

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu til dau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contul ii ileos si parola leopard am un caine rex nu mint promit sa te distrezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dar til dau doar pe id-ul meu codrruta_miss.mai vorbim pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Betybety265
parola am uitat-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea dar nu imi da nimeni in caz de nu mai folositi cont webkinz adresa meil claudia_emi99

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA am eu si il dau.id-ul meu: madalina_0012000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu am un webkkinz dar imi doresc unul foarte mult!cryingcrying din pacate eu locuiesc numai cu mama mea si suntem intr-o perioada foarte grea deoarece tata e bolnav si nu avem destui banicryingsad asa ca va rog dati-mi si mie un cod webkinz e singurul lucru pe care il vreaucryingcrying idul meu este carjan_irina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul cod-8pjf8t9m
al doilea cod-tg2938tg

| Letty03 a răspuns:

Nimeri n-ar renunta der pentru restul daca aveti (eu n-am) sa ma bagati in lista si sa-ni dati ID este lety_dulcica. va pup

| Myrena a răspuns:

User name barbielivia parola livia numai ca trebuie sa faci bani ca nu sunt multi

| Diana10 a răspuns:

Imi pare rau dar nu am un cod nefolosit pentru tine