| Anonim0030 a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi despre cum imi pot invata pugul sa isi faca nevoile afara?

2 răspunsuri:
| RegeleTauIonut a răspuns:

Il iei afara si astepti langa pom si el face sper ca te am ajutat

| ILoveMarshmallows123 a răspuns:

Pai te duci cu el afara si de fiecare data cand isi face nevoile afara ii dai cafe o recompensa(nu iti recomand recompense pentru ca se poate imbolnavi de la ele. Al meu era sa moara de la recompense). In locul lor ii poti da o bucatica din mancarea lui(eu ii dadeam bobite la al meu de mancare asa ca ii striveam bobita in doua sau mai multe depinde de cum poti si i o dai cand merita). Sper ca te am ajutat