| jenna1213 a întrebat:

Imi puteti da sugestii pentru un nume de catel? daca ar avea si o anumita semnificatie are fi perfect.Este mic, negru si foarte pufos.Multumesc

Răspuns Câştigător
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa ii dai nume dupa infatisare. ii poti da un nume si dupa cum se comporta.stai, priveste-l cateva zile in delung, da-i un nume care sa ii specifice. ii poti spune blacky, boby(mie mereu mi-a placut numele acesta, la caini de rasa mica), pupy, dar ar fi bine sa ii dai un nume dupa cum se comporta. mie mi se mai par dragutxe si numele:sparcky, rusty etc... sper ca ti-am fost de ajutor! bye-bye!

13 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Mie imi place f mult numele Bruno la caini big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu stau la casa si am 2 catelusi rasa mica, pe unul il cheama Toto (are blanita bej ) si pe cel pufos Pufy( are blanita neagra ).

| remus a răspuns:

Cred ca este bun numele de tucy (negru), sa-ti traiasca si sa te bucuri de el.

| sorin a răspuns:

Toto, pufy

| sorin a răspuns:

@constantaproca ce coincidentalaughing

| LiLlYAnNe a răspuns:

Blacky.Inseamna negru pe engleza.

| cristyna13 a răspuns:

Am un caine alb pufos de rasa bishon care il cheama piticu asa am simtit eu sa-i pun numele ca era foarte scund cand era mic

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mie imi plac numele pufi, botic si blacki este frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carbunel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un catelus micut si grasut i-am pus numele Ursulet...sa-ti traiasca si sa fiti prieteni

| Demise a răspuns:

Pufi- foarte pufos! Sper ca ti-am fost de folos.

| psihox a răspuns:

Intreaba-l pe doctorul veterinar. El ar putea sa te ajute. Cu bine.

| BuBuLyNa a răspuns:

Blacky, negrila, pufi(la). terry ca e negru daca ai vazut filmul inima de rrom, regina sau state de romania.