| Isabela96 a întrebat:

Am un catel micut si negru
Ce nume i-as pute da?

Răspuns Câştigător
| Tzitzi12 a răspuns:

Nero, Spider-Black ( :]] ), Chocho. Chocholatte. Depinde ce rasa e si ce gusturi ai tu.

14 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Blacky

| Isabela96 explică (pentru KubetiiOO):

Da ca e negru dar nu as vrea sa ii pun numele asta as vrea ceva mai special

| titisan70 a răspuns:

Atilla; Haiduc; Corbu; Hulk; Smoala; Zeus; Tigru; Vasile...

| KamiixSweet18 a răspuns:

Pai sa vedem! papi,piky, rex, max,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papi?

| Isabela96 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca i s-ar potrivi ca nu papa prea mult adica papa de aproximativ 3 ori pe zi dar papa putin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Isabela96):

Nu ma gindeam la faptul ca mananca mult, asa mi-a venit.

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

E de rasa, sau `?

| Isabela96 explică (pentru Annä_Anné_1997):

Da
http://www.google.ro/......tp?/imgres

e cam asa numai ca e mai negru si mai grasut :d
nu stiu de ce e grrasut ca nu papa mult si toata ziua sare si alearga nu sta o clipa loclui

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Http://www.dogs-names-list.com/yorkie-dog-names.html un site pentru fete si baieti nume doar pentru Rasa Yorkie. funda?

| TAIREX a răspuns:

Shadow,rexy,blacky,sparkle.

| direcșănăr a răspuns:

Mi-au venit cateva idei: Elmo,Niko,Otto, Teddy, Willy

| Poep2 a răspuns:

Ododododododododo ce dragutel e :*:*:*:* am si eu un catel la tara si i-am pus numele Lexus love struck mi-a placut numele(i l-am pus dupa masina mea preferata) sau poti sa ii spui rocky sau nero cum iti place tie :* Apropo si pe mine ma cheama Isabella happy

| Nicaleta a răspuns:

Pune-i Piky cai fain numele