| dia_8663 a întrebat:

Imi puteti descrie jocul sims 3?

4 răspunsuri:
| Missperfect a răspuns:

Pai este un joc care este aproape ca viata reala! iti creezi o familie
membrii pot fii bebelusi, copii.adolescenti,aadulti mai copilarosi, adulti si batrani
iti alegi casa sau spatiu pentru a iti face tu o casa cum vrei
apoi incepi jocul
sper ca ti-am fost de ajutor
e super jocul

| CainePeVine a răspuns:

Ai un personaj facut de tine si iti poti face familie, casa, iti iei job, deci este un joc care imita viata reala, foarte reusit dupa parerea mea.

| Alessandraaaa a răspuns:

Poi depinde ce windows ai si cati ramihappy

Sa incep cu joculhappy
Iti poti crea familia ta, la fel ca si in sims 2... Diferenta este ca poti sa calatoresti cu masina in oras, poti pescui, etc.Cred ca iti dai seama:XEste cam la fel ca Sims 2...

Bye:XPWP:*