| bossulbossboss a întrebat:

Imi puteti spune cum sa fa c 10 lei in cateva zile dati-mi idei

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Clauvdgg a răspuns:

Cersesti pe la bunici laughing
Sau faci multa treaba si le spui parintilor sa te plateasca happy
Baftaa!

| CristiAndrei a răspuns:

Plimba cainele unui vecin sau spalai masina

| ArinaWolf a răspuns:

Pune un pariu cu ai tai pe care sigur sti ca o sa-l castigi si tada....gata banii!
sau poti sa ii santasezitongue eu asa fac uneori chiar daca nu e prea binelaughing

| Hukez a răspuns:

10 lei? Glumesti? Poate 100 lei. Plus ca nu ne'ai spus daca ai un capital sau daca vrei sa ii faci din nimic.

| Cameron a răspuns:

10 lei, uite aici cumpara cateva pungi de pop corn uitate la un serial bun iti recomand Dexter sau alt serial si dedicati ziua asa, alta idee daca la tine este cald cumpara niste sticle de Ciuc Natural Radller tie si celui mai bun prieten si radeti faceti ceva...10 lei poti cumpara prezervative si sa le folosesti...10 uite chiar te poti distra intro zi de vara cu 10 lei. Bafta.

| bossulbossboss explică:

Ca sa cumpar o minge

| andreutzzza3242 a răspuns:

Poti negocia cu parintii, faci cateva treburi prin casa si iei banii, apelezi la un prieten sa-ti imprumute, speli masina unui vecin, nu stiu sunt multe posibilitati.