| BounceOne a întrebat:

Peste cateva zile merg in Bulgaria la Nisipurile de aur si vreau sa ma intorc cu un cadou pentru iubita mea. Puteti sa-mi dati cateva idei?

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Un lantisor, un pandantiv sau o bratara draguta, din argint[daca poarta] sunt cadouri ce ii vor amintii mereu de tine si le poate ourta mereu. Eu am o bratara de argint, subtirica, de la mama mea de cand am facut 12 ani, nu cred ca am dat.o jos de la mana de 2 sau 3 ori in acesti 3 ani happy.Sau mai am diverse bijuterii de la prietenele mele[inele, pandantive] ce sunt in cutiuta mea cu bijuterii, iar mereu cand deschid cutiuta, pentru a lua ceva, imi amintesc de ele. Pupici. :* Vacanta placuta si sper ca alegera ta ii va place iubitei talee. Oricum, gestul conteaza.puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| obsesion15 a răspuns:

Am mai multe idei, dar cea mai placuta cred ca ar fi sa faci o poza la unul dintre locurile in care te imbraca "de epoca". Apoi poza sa o inramezi si sa i-o oferi impreuna cu un buchet de flori, la o cina romantica in oras.

| xAndraax a răspuns:

O bratara/lant de aur/argint
un magnet de frigider mare.
o chestie care se infasoara de gat, si se lasa ( un fel de cearceaf care sepoarta acum ) sigur o sa dai de el
un costum de baie
o esarfa
un parfum.
Succes!

| rezoitsa a răspuns:

Pai depinde de gusturile ei.ce prefera in general? Ai putea sa ii cumperi un ceas de mana sau o rama si in ea sa pui o poza cu voi doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu placa fara ea altfel o sa bronzeze langa altul, e cel mai bun cadou atata pentru tine cat si pentru ea ori...nu pleca fara ea.

| ionutz0116 a răspuns:

Pune aceasta intrebare de acolo, enumereaza aici ce anume ai vazut la nisipuri.Multi dintre noi nu au fost asa ca nu avem de unde sa stim ce gasesti acolo.

| unudepeaci a răspuns:

O galeata de nisip big grin sa se bucure si ea