| DoDo a întrebat:

Imi puteti spune cum se face un site?

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Te pot ajuta putin. depinde ce site vrei.

Normal ar trebui sa stii html, java, flash si altele.
apoi trebuie sa gasesti un host bun. (costa bani) apoi trebuie domeniu, info, ro, com etc.

apoi sa ti;'l pui la punct.

te pot ajuta sa iti faci un siteulet micut pe platforma Blogspot.
dar iti fac cu un domeniu micut ca sa fie usor de retinut si o tema ca de un site.
depinde ce vrei sa pui pe el.

astept msj privat daac vrei ceva

| Dominicc a răspuns:

Anny si atat kiss @ tu ai invatat cum sa faci o pagina web nu site.
si acea pagina e facuta intr; un program usor de utilizat care nu ii trebuie domeniu, java, flash etc.

nu ii trebuie nici host pentru ca nu e publica pe e doar in acel calculator.

asta nu e pagina web sau site

| Aηηy a răspuns:

Noi am invatat la t. i. c cum s eface un site in notepad laughing da din pacate am uitat asa a nu te pot ajuta.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Depinde ce fel de site vrei:D
ori pe : www.piczo.com / www.webs.com /www.hi5.com

| Leandro a răspuns:

Incearca pe www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, etc.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici poti sa gasesti pe www.nu-stiu.ro