| Florentin90 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre acest site quadetechnology.miiduu.com?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca as putea sa si il vad, as fi dat un raspuns cu sigurantawinking

| sabin89 a răspuns:

E minunat.

| Florentin90 explică (pentru sabin89):

Este un site de cumparaturi, daca te-ai uitat ai vazut ca preturile sunt foarte mici.eram curios daca ai cumparat de acolo, sau sti pe cineva care a cumparat.pentru ca politica site-ului spune sa platesc suma inainte sa imi vina produsul, si nu stiu daca sa am sau nu incredere

| Florentin90 explică:

Eu vreau sa imi cumpar un iphone 4s iar quadetechnology.miiduu.com este un site de unde as putea sa il cumpar.tot ce vreau sa stiu este daca a mai cumparat cineva vreun produs de pe aces site.