| TPA24 a întrebat:

Imi puteti spune o canisa de pisici care creste rasa birmaneza si livreaza in tara(Iasi). Daca se poate din proprie experienta sau macar daca stiti ca puii sunt sanatosi si vaccinati, deparazitati.

Multumesc!

1 răspuns:
| Exeemii a răspuns:

Vezi ca la pisici se spune felisa, adica vine de la feline laughing. Stai linistita, si eu am aflat tarziu. Nu trebuie sa iti iei pisica neaparat de la felisa, se gasesc in stare foarte buna si la petshopuri, dar daca vrei neaparat sa iti iei de la felisa, probabil va trebui sa mergi tu dupa ea!