| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa adopt o pisica de rasa din iasi, dar ce rasa? puteti sa imi dati niste idei de pisici? =].

4 răspunsuri:
| Schizophrenic a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-6074.html
Asta e cea mai draguta pisica!

| Flaviutza27 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-ti iei o pisica de rasa, toate pisicile trebuie iubite, nu numai alea de rasa!

| eueueu_6853 a răspuns:

Am eu o pisicuta, am gasit-o pe strada... vreau sa ii gasesc un stapan.este f draguta si iubitoare.sunt din iasi. daca te intereseaza ma gasesti pe conny_flory@yahoo.com

| amalia_4624 a răspuns (pentru eueueu_6853):

Buna as dori sa vad daca ai o poza cu pisica. sau daca nu miai putea iferi cateva detalii?