| Andree a întrebat:

Imi puteti spune organizatii cum sunt Avon, Oriflame Lady`s.big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.capranera.ro si poti sa aflii mai multe. Sper sa te ajute.

| Mizukiii a răspuns:

LifeCare - Cu produse Biobig grin
Infinity - Au de toate [ex: Pt. masini, haine, cosmetice, etc.] big grin
Faberlic - Cu cosmetice.
Hemel - Cosmetice 100% naturale.
Forever - Produse Aloe Vera.
CareCosmetics - Produse pentru. ingrijirea pielii, farduri, etc.
AmWay
Yves Rocher
Herbalife - Cu produse pentru slabit.
ForeverLiving Products
Lr Cosmetics - Cu produse pentru sanatate si frumusete.
Tiens
Capra Nera
Gold Cosmetics
Vivasan
Mary Kay - Iubesc produsele lor:X

ti-am si scris la unele de la care am mai comandat, cam ce fel de produse au,
De restul doar am auzitbig grin
Sper ca ajutaa:X

| ella_7881 a răspuns:

Buna eu iti pot da destule informatii pentru ca sunt coordonator lady's si reprezentant avon si oriflame.add ella_angel_016 si-ti raspund la orice intrebare daca doresti te pot ajuta sa d4evii reprezentant:*