| xxdd a întrebat:

Daca esti reprezentant avon/oriflame/lady`s/etc~ primesti cadouri de acolo?

Răspuns Câştigător
| GoldDust a răspuns:

Da, primesti;)

Ai si cataloage speciale doar pentru reprezentanti cu preturi reduse:D

La avon ai:
Inscriere gratuita cat si indrumare in vanzarea si promovarea produselor Avon
Ca reprezentant Avon ai un program flexibil in functie de timpul tau liber
Produse Avon cu pana la 40% discount
Competitii motivante si cadouri promotionale special construite pentru reprezentantii Avon
Invitatii la evenimente Avon
Poti participa la programe de instruire de cosmetica si machiaj inca din prima ta luna ca reprezentant Avon.

http://www.reprezentantavon.ro/beneficii_reprezentant_avon
pentru oriflame
http://www.my-oriflame.ro/....../index.php

;)

9 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Primesti reduceri mai mari. Dar primesti si cadouri atunci cand cumperi anumite produse

| frumushika09 a răspuns:

Da, matusa mea e reprezentant Oriflame si primeste multe produse si mi le da mie gratis...

| ad3linush a răspuns:

Eu am fost mai de de mult reprezentant Avon, in functie de cata comanda ai iti ramane tie o anumita suma, si daca nu ma insel acum la Avon primesti si ceva cadouri. Daca esti reprezentat poti sa beneficiezi de niste oferte la anumite produse.

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Daaaa... De fiecare data cand iti ajung acasa produsele!

Eu sunt reprezentat Avon de 4 ani, si am castigat multe premii, gen: cosmetice, poșete super cool!winking
Mie nu-mi pare rau ca am ales strada asta, e chiar convenabilwinking, dar ce rost au vorbele? Mai bine fa o incercare, si vei vedea pe pielea ta cum e sa fy reprezentant (oriflame, avon, orc.)

CREDE-MA MERITA

BFT

| Dubbs a răspuns:

Da. sau daca esti reprezentant la avon ai o brosura speciala cu produse la reducere.

| BrokenAngel28 a răspuns:

Sunt la MAriGold.aduni niste puncte de care iti iai cadori. ex:daca ai multe comenzi, de 75 puncte iti iai 3 lacuri de unghii, un parfum, un luci de buze etc. Sper ca te-am ajutat

| Jambooja a răspuns:

Cadouri se primesc de obicei in functie de comanda pe care o faci, dar si in functie de perioada in care o faci.
Astfel ca daca ai o comanda mai mare cu o suma semnificativa, vei primi un premiul considerabil pentru ca esti un reprezentant activ, insa daca vei face o comanda cu o suma nesemnificativa e posibil sa nu primesti decat acel mic discount.

| Aleeexa_5786 a răspuns:

Da, eu am fost reprezentant Avon si primeam cadouri in functie de comanda--cu cat era mai mare cu atat mai binewinking