| LightAngel a întrebat:

Imi spune si mie cineva coduri(pentru bani si altele) de pe Sims3?

Răspuns Câştigător
| teopinkrose a răspuns:

Da, iti spun prin mesajwinking si noname are dreptate cu cel pentru bani.eu o sa-ti spun si pentru altelewinking

3 răspunsuri:
| Alissa193 a răspuns:

Nu sunt multe da sunt bunelaughingapesi, shift+ctrl+c, odata
unlockoutfits on-il activezi inainte de a intra in formarea personajelor, activeaza hainele de lucru,
joceplease-activeaza o gluma,
motherlode-bani,
cel mai tare e codul testingcheatsenabled true
aici apesi shift si totodata apesi pe cutia postala.Iti va aparea o serie de obiective:de alegere a carierei, de dezactivare a necesitatilor etc.
daca apesi shift si pe sim iti apare de asemenea niste obiective:de a creste, de a te teleporta:Apesi pe sim dupa care pe un loc liber si activezi teleportul.tot cu acest cod apesi iar shift si sub pozele prietenilor, cunoscutilor tragi cu sageata pe linia aia verde sau rosie(depinde de acum) pentru a regula cum iti place relatiile cu ei. daca ai introdus testingcheatsenabled o data nu mai e nevoie so mai introduci cit te joci in joaca.Happy Simming!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shazaam

| noname_3387 a răspuns:

Pentru bani
alt + shift
apoi scrii motherlode si dai enter
50 000 de dolari.sau euro. ce`s aia