| DrugFree a întrebat:

IMi spuneti intamplari stranii, care vi s-au intamplat > (pot sa fie si inventate de voi )

Răspuns Câştigător
| CarmennnLove a răspuns:

Poftim :
http://www.spectrulrealitatii.ro/
Sper ca te-am ajutat! :*

2 răspunsuri:
| SatanaInIzmene a răspuns:

Daca tot esti ¨expertzoolog¨ si suntem la categoria corespunzatoare, fii antena : Acum vreo 3 luni m-am transformat in varcolac.Straniu rau de tot, nu? Crezi ca mi-am revenit sau dau din gheare pe taste? raised eyebrows

| Arthur a răspuns:

Senzaţia de : deja vu este cea mai întâlnită. Este un fenomen straniu care îţi crează impresia că ai mai trăit acele clipe sau ai mai fost în acel loc cândva, cu toate că acele lucruri se întâmplă pentru prima dată. Am trăit acest sentiment de câteva ori şi te asiguri că este destul de şocant.