| DezdemonaM a întrebat:

Bunakiss Voi credeti in fantome? Spuneti-mi niste intamplari dar horror, ce vi s-au intamplat sau inventate. Funda pentru cea mai horrorlaughing

Răspuns Câştigător
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Am auzit multe povesti de groaza, dar nu ti le pot scrie aici...ai putea cauta pe google: povesti horror...si vei gasi acolo tot felul de povesti de groaza

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nici eu nu cred. singura chestie ciudata care mi s-a intamplat a fost faptul ca in timp ce ma uitam la tv, o poza destul de mare, inramata, a cazut de pe biblioteca si s-a facut tandari, cine stie din ce cauze. M-am speriat putin, mai ales ca eram singura acasa.big grin

| Xtadelo a răspuns:

Nu,nu cred. happy

| stefioctavia a răspuns:

Eu nu cred desi am vazut-o odata pe strada pe teresa fidalgo.caut-o pe google....mai aveam un pic si faceam pe mine.e adevarat ce iti spun!

| 현주 a răspuns:

Sincer nu ştiu ce să cred, spirite există, dar termenul de fantomă e cam tras de coadă.happy

| CaffeBoy a răspuns:

Se zice ca a fost o data un cuplu de mosi ce si-au dorit o vacanta in strainatate. Acestia ajunsi in Romania au vizitat diferite monumente istorice dar ultima lor vizita a fost la conacul lui Alexandru Marghiloman. Despre acesta se stia ca spiritele ce locuiesc acolo chinuie sufletul oamenilor ce-i deranjeaza.
Cei 2 mosi si-au vazut moartea, mosul ar fi murit decapitat in timp ce se scobea in nas iar baba a fost transata apoi i s-ar fi pus sare pe rani inainte de a fi violata de penisul mosneagului, penis rupt inainte de moarte.
Acum a ramas o legenda, dar se spune ca cine intra in conacul lui Alexandru Marghiloman va simti mirosul ranced si va simti placerea babei dinaintea mortii.

| iullyan22 a răspuns:

Numai copiii de gradinita cred in fantome

| qxDomnisoaraIndiferenta a răspuns:

- Eu, sincer nu cred in fantome! E opinia mea si mi`o respect! \m/! Hai pa! :*

| Beea33 a răspuns:

Poi nu stiu daca ma vei crede dar iti zic cu toata sinceritatea mea ca si acum mi se scoala parul cand zic Era 22 noaptea eu (12 ani) Si verisoara mea (22 ani)) Ne-am dus in padure unde acolo a urit un padurar foarte rau... omora caini degeaba asa si dupa aia lau ingropat intr-un cimit si eu si veri mea ni s-a parut ca l-am vazut Si am loat-o la fuga repede si am ajuns in acel cimitir care este cam de 10 m adica fff dar ff mic si el era lipit fix de un magazin am intrat in el iar eu am simtit ca,, calc pe ceva am dat tare cu piciorul cand ma uit se vede asa ca o mana apoi a vazut si fara mea si a loat-o si ea la fuga dar si eu doar nu ramaneam acolo rolling on the floor Apoi am ajuns acasa m-am culcat si cum stateam eu in pat bag mana sub perna si am timtit o mana straight face deci era mana mana fara drat si corp doar mana m-am ridicat brusc am dat perna nu era nimic... A mai fost una cand eram acasa m-a strigat asa o voce de barbat si am raspuns si mi-a cazut dulapul pe picior straight face NU RASPUNDE DACA TE CHEAMA CNVA! asta a fost tot funda? tongue