| Llolal a întrebat:

Ce intamplari stranii vi s-au intamplat? Si care sunt acelea?love struck

3 răspunsuri:
| Tymmi a răspuns:

Pai...primul probabil e cand profa' mea de mate ne'at dat tema doar 3 exercitiilaughing. Si al doilea simt mereu ca sunt urmarita, desi nu suntlaughing. Lucruri mai straniithinking cand eram mai mica mi s-a parut ca am vazut 2 ochi rosii in holul din casa mea.
Si in vara asta am dat intamplator peste o biserica parasita, cu prietenii mei, care se zicea ca e satanista. Singurul lucru care ne'a dat putin de gandit a fost crucea de sus care parea intoarsa.Cred ca si era, adica daca toti am vazut cam acelasi lucru...

| patiiipatiii a răspuns (pentru Tymmi):

Crucea intoarsa e semnul satanistilor. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai sincer s-au intamplat multe lucruri stranii, dar pacat ca nu le-am scrii pe un carnetel! Sincer nici nu mai cred, pentru ca nu mai vreau sa mi se intample, deci chiar nu vreau sa imi aduc aminte! Sunt buna la scoaterea amintirilor urate din cap...eu te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la aberatii, deoarece intr-adevar sunt adevarate, dar daca esti profund interesata, o sa ti se intample lucruri care, crede-ma, nu vrei sa iei de aface! Dar daca tot esti asa pasionata uitete la Fenomene Stranii pe Discovery, stiu ca sunt falsuri, dar sunt faiine!happy

Pa, pa.