| LordBolton a întrebat:

Ce intamplari stranii vi s-au intamplat?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cînd te ia burta in plină ședință.

| AtateaConditii a răspuns:

Cand s-a imbatat unchiul meu si era cat pe ce sa il omoare pe tata. Am auzit pasi noaptea cand dormeam dar nu era nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am găsit pâine în tot oraşul. Din 15 magazine, 4 marketuri şi 3 brutării, nicăieri nu era pâine. A fost al naibii de straniu, ca în perioada postrevoluţionară să nu găseşti pâine nicăieri. laughing

| Klaryssa a răspuns:

Cum adica stranii? Adica..ciudate,paranormale sau amuzante?

| LordBolton explică (pentru Klaryssa):

Ciudate,parnormale

| DeKoniec a răspuns:

In vara anului trecut, am ramas blocat in apartament in jur de 13 ore. Din cauza prietenei mele care nu stia ca eu sunt acasa. Este mai mult penibillaughing Succes!

| Rooksee a răspuns:

Tonys.smiley este idul meu. Iti zic pe messenger

| Cigαяєttє a răspuns:

Am adormit in pat si m-am trezit in miez de noapte in fotoliu.