| fifilini a întrebat:

Imi spuneti si mie un magazin cu haine pentru catei din bucuresti

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Gasesti hainute pentru catei la pet-shop-uri, au si de incaltat.Vezi sa stii masura exacta, ideal ar fi sa te lase sa-i pui haina sa vezi daca-i vine si vezi ca preturile difera.Sunt magazine care au hainute mai ieftine.In Iancului, langa posta cred ca Animax se numeste sunt cam scumpe.Tot pe Iancului mai e un pet-shop mic cu haini mai ieftine.Sunt multe magazine.Depinde in ce cartier locuiesti.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumm si Carmencita, a spus, eu chiar locuiesc pe iancului si le stiu pe toate de pe acolo daca ma intreaba cineva de vreunul. Da, deci...
1. langa posta un animax uite site-ul:http://www.animax.ro/
2. Deci daca pe iancului iei tramvaiul 55 sau 46, oricum numai astea merg, mergi o statie pana ajungi in parcul lalelelor. Magazinul de animale este pe acolo, il gasesti tu, nu stiu sigur cum se numeste dar pe el scrie royal canin, deci cred ca asa.
3.Bine acum, numarul 3. Deci ti-am explicat unde e animax, deci fi atent/a, mergi inainte pe acolo in fata pana ajungi la o intersectie mare, ei, pe acolo este si cofetaria Alice, da? E inainte mi se pare sau dupa cofetarie un magazin de animale care are la haine, de...
4. Am si ajuns la numarul 4. Deci la statia lui 46 si 55, ti-am explicat unde este, deci pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a deschis noul magazin virtual cu haine pentru catei. Te asteptam sa ne vizitezi pe www.yorkiesland.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unul cu haine frumoase (din punctul meu de vedere) depinde ce cauti? este www.cateicufite.ro

| PetHouse a răspuns:

Si la www.petpro.ro am vazut ca aveau