| Deeiutss a întrebat:

In China sunt caini jupuiti chinuiti si fierti de vii!(uitati-va la video) va rog frumos sa ii ajutati cu adevarat! intrati pe http://www.ptroa.co.il/petition/ si scrieti numele, prenumele si id si dati pe sign petition! aceasta singurul lucru pierdut este tipatul animalelor strigand "ajutor!"DATI MAI DEPARTE.

Va rog ajutatii au nevoie de noi!

PTROA - Stand By Animals In China

www.ptroa.co.il

PTROA - Preserving The Rights Of Animals

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Drepturile mereu vin impreuna cu indatoririle; Ce indatoriri au animalele? Sa ne omoare noaptea daca trecem prin teritoriul lor?

Voi cei care click-uti mii de petitii, credeti ca asta va schimba ceva? Un like pe Facebook sau o petitie semnata nu salveaza viata unui caine! Daca tot va simtiti asa buni cu animalele, luati primul caine care e in fata blocului si pastrati'l. NU vreau sa aud ca nu ma lasa mama sau mai stiu eu ce! DOAR asa se poate salva un animal! Facand ceva concret nu click-uind petitii