| DidiChanx3 a întrebat:

In seara asta o sa primesc catelusul de chow chow sugestii pentru nume ( ii baietel tongue si dac ajuta cu ceva culoarea ii maro ) fundita + vot happy

Răspuns Câştigător
| Larisa211 a răspuns:

Ce zici de:
Pie
Darkie
Akcent
Furball
GBoy
Billie
Sammy
Kay
SandSpace
Roby

6 răspunsuri:
| Larisa211 a răspuns:

Ce nume ai ales? big grin

| DidiChanx3 explică (pentru Larisa211):

Taki da il mai strig si Takito rasa provine din China si cum mie imi place mult Japonia animeurile si sushi am gasit eu cv mai ciudat tongue mersii oricum de nume

| Larisa211 a răspuns (pentru DidiChanx3):

Frumos nume sa-ti traiasca big grin
Am si eu o catelusa lup, Lullaby

| madalinax6 a răspuns:

Pai s-ar potrivi urmatoarele numetongueufi, Laki, Rexy, Bobita! Eu te-as sfatui sa ii pui numele pufi! Funda please!

| Stardusst a răspuns:

In primul rand sa-ti traiasca!:)
Uite aici o gramada de nume de catei:
http://www.animale.ro/nume-de-caini
Eu ti-as sugera sa ii alegi un nume mai putin intalnit. Cu totii cred ca ne-am plictisit de: Laki, Bella, Bobi, Pufi, etc.
Sper ca te-am ajutat!

| lexy29 a răspuns:

Pai... mie imi place Sasha, Enzo, Frodo, Joy, Penn sau Hair(pentru ca e paros) big grin...Sunt nume dragute si amuzante, mie mi-ar place ca animalul meu de companie sa aiba un nume din cele enumerate. Sper ca am fost de folos.

XoXo:*::**: