| Alina206 a întrebat:

As dori sa-mi iau un chow chow! Ce va place cel mai mult la aceasta rasa, culoarea animalului ( crem sau maro ) si multe altele!

6 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Heii! Îmi place mult rasa Chow-Chow. Cel mai mult ador la ei că sunt pufoși, iar când vezi pe stradă unul poți să recunoști din prima ce rasă e. Eu, în locul tău, aș lua maro, deoarece dacă iau crem și se murdărește se vede foarte urât. happy
Acum, decizia este a ta. happy

Sper că te-am ajutat!

| totElodia a răspuns:

Eu nu as recomanda o astfel de rasa... Sunt in top 4 cei mai nepasatori, incapatanati si dominanti caini din lume, si pe locul 1 la cei mai nerecomandati caini pentru copii. Sunt atat de multe rase de caini in lumea asta, de ce tocmai chow chow? Incearca un Samoyed.

| Antoniia a răspuns:

Bunăăă! Eu aș prefera pe crem, deoarece este culoare mai deschisă și s-ar vedea mai bine pe crem! Aleceva îmi place la un câine chow chow, faptul ca este pufos (arată ca o mingiuță). Fundița? happy

| XoXoAlee a răspuns:

E mai dragut cu blana o culoare mai deschisa. cred ca e jucaus si e ff dragut cand e mic si are atat de multa blana

| Sibeluca a răspuns:

Estee supperr dragut un chow chow

| Cotofana_Teodora_1994 a răspuns:

Salut! culoarea crem ar arata bine dar iti sun in caz ca nu stii: 1 cow cow trebuie pieptanati zilnic si daca are un ochi maro si unul albastru urechea din partea ochiului albastru ar putea fi surda, dar eu sper ca cainele tau sa fie sanatos si sa traiasca mult timp1 happy