| SteffishoOr a întrebat:

Incep prin a spune ca ma SUPER PLICTISESC! De aceea vrea sa fac ceva dar nu prea am ce. Internetul ma plictiseste, de citit citesc, la filme ma uit si tot am timp in care nu fac nimic. Ceva idei de activitati? Thx!

Răspuns Câştigător
| AaaMoods a răspuns:

Incearca si tu un joc frumos! incearca OurWorld sa-ti faci prieteni!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Www.redtube.com!
. simplu nu?

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Incearca sa iti gasesti un hobbie cum ar fi sa practici un sport, adica sa te duci la antrenamente sa mergi la concursuri ( poti merge la fotbal, carate, judo, tenis de masa, de camp si mai stiu eu ce sporturi) sa iesi cu prietenii, sa iti faci o prietena cu care sa vb la telefon sau pe mess, fa-ti un blog, ajuta lumea pe TPU, preocupate mai mult de scoala cum ar fi de limbile straine, ia-ti un animalut ( iti garantez ca iti va ocupa timpul la limita daca ai grija de el cum trebuie, adica sa il scoti la plimbare dimineata, la pranz si seara ca o ora de fiecare data, sa te joci cu el, sa mergi cu el la veterinar de cateva ori pe an, sa mergi cu el pentru vaccinare, sa-i acorzi atentia necesara, daca nu va intra intr-o depresie care poate duce chiar si la moartea lui in unele cazuri).
Sper ca te-am ajutat!

| SteffishoOr explică:

Nu vad comentariilestraight face

| AnneMarri a răspuns:

teme, dans, cantat, desenat, invatat, ordine in camera [in caz ca ai dezordine], sport, dat cu bicicleta, plimbare, role, iesit cu prietenii, vb pe mess cu oameni noi smug, scris poezi/cantece, plantat flori, plimbat caine
lol, daca vi se pare ca am scris gresit sa stiti ca nu e adevarat, asa am vrut eu` sa scriu love struck

| AnneMarri a răspuns:

p.s. de ce ****stelutele mele ai pus la Hobbies & Pets? straight face rolling on the floor

| MiK3L a răspuns:

Pune mana si invata, jaoka fotbal, basket sau ce-ti place, mai iesi si tu afara din casa, iesi cu prietena in oras. happy