| Șttefania a întrebat:

Intrebare aiuritalaughing

Hamsterii pot roade plasticul?

Cum ar fi o galeata de plastic?

Fundaalove struck

Tnxx

Răspuns Câştigător
| Min4 a răspuns:

Depinde.eu am Hamster si roade cam orice ii dau tongue Deci daca e un plastic mai moale... e in stare sa il roada laughing

6 răspunsuri:
| Șttefania explică:

Funda
min4

| miruna013 a răspuns:

Poate sa roada plasticul, iar daca vrei sa il lasi acolo sa locuiasca in vreo saptamana iti poate evadalaughingdaca nu ii poti lua o cusca il poti pune intr-un acvariu, daca ai avut pesti probabilbig grineu pana i-am luat cusca l-am pus intr-o cutie de metal si i-am facut gaurele... ii pui un pic de rumegus, ceva de macare si un capacel in care sa pui apa, pana ce ii vei lua cuscawinking

| Yuuki_5557 a răspuns:

Nu cred ca pot roade plasticstraight facethinking

| Ervin a răspuns:

Nu rolling on the floor fundă?

| sexycutza a răspuns:

Daaaaaaa

| beibi_2532 a răspuns:

Pot roade plastic... dar iti dai seama, ca nu in cantitati mari.eu am avut.si le cumparasem o casuta din plastic si au ros cam2 cm din acoperislaughing