| ArySwetty a întrebat:

Intrebare : am vazut in DM niste iaurt si bomboane erau si si, pentru porcusori de guineea si hamsteri sunt bune pentru porcusorul de guineea? Dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| KiraXander a răspuns:

Da sunt bune. funda?

6 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

NU! Lactatele nu sunt tolerate de organismul lor! Risca o indigestie, diaree, constipatie si multe alte probleme...ce se vine nu e si sanatos... Daca vrei sa ii dai o gustare da-i ocazional frunze uscate de menta sau creste grau in ladita, apreciaza aceste lucruri chiar foarte tare! Sau mancare speciala (o lingura per porcusor dimineata) de calitate (Vesele Laga de orice fel pentru porcusori sau de la Vitakraft doar gama emotion). Nu ii lua prostii daca vrei sa aiba o viata lunga!

| TURCUL0001 a răspuns:

Sunt bune.

| MariA00 a răspuns:

Da, sunt bune. Si eu am luat.

| ArySwetty explică:

Mersi de raspuns happy

| ArySwetty explică:

Mersi la toti de raspunsuri happy