| DollyMan a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti si alte rase de hamsteri mai mari in afara de hamsterii sirieni. Am mers la Mall si am vazut diferiti hamsteri. Erau mai mari si negri..Am vazut si maro.
P.S.Nu porcusori de guineea, nici hamsteri pitici. Doar alte rase in afara de sirieni si cei pomeniti mai sus laughing

Cel mai bun raspuns = FUNDA + VOT :-)

5 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Ce alta rasa vrei? Atat cu rasele de hamsteri. Daca nu vrei pitic, sirianul e singura alta rasa de hamster existenta. Si e mai mare decat cel pitic.
Alte rase nu mai sunt.

| DollyMan explică (pentru Kriss96):

Hamster sirian=hamster auriu. Si ala de la mall era negru. Documenteaza-te, desteptule! Vroiam sa stiu cum se numeste.

| Kriss96 a răspuns (pentru DollyMan):

Si om=fiinta superioara se presupune, dar in loc de asta vad ca o multime nu stiu decat sa arunce cu jigniri cand de fapt nici macar nu au dreptate.
Deci vezi ca denumirea nu mai are niciun sens in general?
Hamsterii sirieni pot avea diverse culor. Nu imi vorbi mie de sus ca eu am crescut hamsteri desteapto.
Poftim ce usor era sa dai o cautare pe google.
https://firsthamster.wordpress.com/......ul-sirian/
Dar ai vrut sa te dai grozava. Sa te dai cand o sa ai jumatate de creier macar. Pa inculto. Mai bine te omora maicata cand te-ai nascut decat sa poluezi planeta. Mi-e si greata sincer.

| KawaiiiPanda a răspuns:

Hei! Sunt hamsterii sirieni.Care pot avea mai multe culori. Nu te supara, puteai sa cauti si pe net.

| DollyMan explică:

Puteai sa zici frumos. Dar daca esti needucat nu-mi pun mintea cu inferiori. Puteai sa zici chestia cu nuantele si culorile fara sa raspunzi urat. Si iti dadeam funda.