| DrugFree a întrebat:

Intrebare pentru cine are teckel : Teckelul e jucaus?

Răspuns Câştigător
| vlad24tm a răspuns:

Da e foarte activ si jucaus al meu cand era pui nu prea statea loculuiwinking Funda?big grin

4 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Il stii pe Patrocle-teckelul din "Dumbrava minunata"? ai vazut ce nazdravan? asa-s teckelii si in realitate.

| vlad24tm a răspuns:

Ms pentru fundawinking si byya are dreptate daca il cresti cu iubire o sa fie jucauswinking

| GwenS a răspuns:

Eu nu am teckel dar sa stii ca un caine este jucaus in functie de cum a fost crescut.daca ii oferi iubire este foarte jucaus.orice caine este jucaus in felul sau.

| GwenS a răspuns:

Eu nu am teckel dar sa stii ca un caine este jucaus in functie de cum a fost crescut. daca ii oferi iubire este foarte jucaus. orice caine este jucaus in felul sau.