| xXGeo98Xx a întrebat:

Buna am o intrebare daca vreau sa tin cainele teckel afara ce trebuie sa ai pun in cusca ca sa nu ai fie frig?

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Indiferent ce i-ai pune nu rezista afara fiindca e un caine cu par scurt si nu are ce sa-i tina de cald.

| AdiMrr a răspuns:

O haine pentru. catei.

| Claudiiiaa a răspuns:

Bunica are un fel de teckel, ea sta la tara, si le pune paie, deci le poti pune paie (iarba uscata) daca stai la tara, pentru ca nu cred ca doar o patura ii ajunge, trebuie doar sa iei niste iarba si sa o pui la uscat undeva. Sau daca ai mai multe paturi vechi sau haine vechi de care nu mai ai nevoie, dar sa ii pui mai multe, poate niste perne de care nu ai nevoie...