| asdsdsaaas a întrebat:

Intro zi am gasit un gandac cu corn.am cautat pe net despre el si am aflat ca se numeste gandacul rinocel si ca este mascul.acum as vrea sa il pun in insectar dar imi puteti spune unde mai pot gasi o femele mentionez ca l-am gasit intamplator ziua chiar daca e nocturn si este un gandac pe cale de disparitie.

1 răspuns:
| AnaMariA_3572 a răspuns:

Fatooo! daca este pe cale de disparitie, cum sa il pui in insectar, nu il pune,,, saracuu pune si tu o musca, ca alea's destule