| AlleAlexandraAlexutza21 a întrebat:

Ma scuzati ca va deranjez dar as vrea sa va pun o intrebare: Stiti de unde as putea gasi insectar, eu locuiesc in constanta si daca imi puteti spune de pe unde as putea gasi... OFER FUNDA. big grin

6 răspunsuri:
| EugenShiAtat a răspuns:

Pai cauta pe google map insectar zona constanta si vezi happy

| EugenShiAtat a răspuns:

Funda?

| AlleAlexandraAlexutza21 explică (pentru EugenShiAtat):

Nu deoarece nu am gasit nimic din ce mia-i spus tu imi pare rau...sad

| EugenShiAtat a răspuns:

Ma indoiesc ca ai stiut sa cauti pe google map sa vezi daca in zona este vreun insectar poate nai gasit ca nu e dar meritam funda mz oricum!

| AlleAlexandraAlexutza21 explică (pentru EugenShiAtat):

Buna! Sa sti ca am cautat si nu am gasit nimic mie imi dadea plase de insecte... sad daca gaseam ce cautam si raspunsul tau era bun cu siguranta iti dadeam funda happy