| alquaida a întrebat:

Joaca cineva Prototype?

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Eu, am jucat happy Intrebari?
Shin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa joc si eu jocul, dar nu stiu cum, am scos jocul, dar ii trebuie crack, sau cel putin asa cred. Poate ma ajuta cineva sa-l montez cu niste instructiuni, daca se poate. Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da loghiic e cel mai tare joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am terminat si daca va blocati undeva sa zic asa ex acolo unde ai durearea pe spate este simplu. Sau daca voi credeti ca este greu apelati la cel mai simplu mod de a lua capatu in cateva ore. Scrieti pe google trainer prototype si va da mai multe versiuni. Uitativa ce versiune este jocul al tau (a ta) si scrieti langa trainer versiunea pe care o declanseaza jocul in acel moment. (Imi pare rau ca am scris asa de mult, dar am scris pentru a va ajuta ) Bye my friends.

| lexandra a răspuns:

L-am si terminat. Cel mai bun joc al lunii dupa parerea mea. imbina perfect actiunea cu povestea...

| alquaida explică:

Am jucat si am ajuns undeva departe unde imi iesise ceva din spate are cineva sa-mi dea si mie salvarea.

| darius13 a răspuns:

Mie nu imi merge jocul?

| Adriana_Stan_1988 a răspuns:

Eu abia mil descac da cred ca e super!