| Leonard97 a întrebat:

La cate puncte nu mai esti "utilizator junior" pe TPU?

Răspuns Câştigător
| dymon a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de activitate si 100 raspunsuri happy

6 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Utilizatorii TPU sunt impartiti in 2 categorii: Utilizatori seniori si utilizatori juniori. Cand iti faci contul esti, bineinteles, utilizator junior. Pentru a deveni utilizator senior trebuie sa ai minim 10 zile de cand ai devenit utilizator TPU si 100 de raspunsuri date. Sper ca te-am ajutat si, pe viitor incearca sa pui intrebariile in categoria potrivita. Aceasta intrebare ar fi trebuit sa o pui in categoria "Totul despre TPU"

| AaNdYy a răspuns:

La 100 de raspunsuri devii senior, dar trebuie sa ai mai mult de 10 zile pe TPU

| Eternitas a răspuns:

Bună!
Pentru a deveni utilizator Senior, ai nevoie de 100 de răspunsuri (adică să ajuţi Comunitatea) şi 10 zile de la data înregistrării!
http://www.TPU.ro/blog/?p=2183

| Krosa a răspuns:

Pai la 100 de intrebari

| aleally98 a răspuns:

Iti trebuie 100 de raspunsuri puncte nu stiu ca sa devii utilizator senior

| Lowyy a răspuns:

100 de rspunsuri^^