| usernameSg0 a întrebat:

Ca sa nu mai fiu utilizator Junior ce ar trebui sa fac? Cate puncte trebuie sa am?

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

Vei deveni utilizator Senior numai daca ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la data inregistrarii pe TPU.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

| Aneel a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri, nu conteaza ca sunt castigatoare sau nu trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri! Funda? :03

| Squirrel a răspuns:

Trebuie să ai 100 de răspunsuri (adică 5000 de puncte) și 10 zile de activitate pe site http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
See ya :-h!

| usernameSg0 explică (pentru Squirrel):

De azi sunt utilizator senior si ghici ce.....am aproape 10 000 de puncte.Tu mi-ai sugerat 5 000, iar eu am aproape dublu.