| AdaAndreeaAda a întrebat:

La Cinema City daca fac rezervare pentru studenti, trebuie sa am la mine toate carnetele sau ajunge doar unu? Funditahappy

Răspuns Câştigător
| SuciuRuxandra94 a răspuns:

Trebuie doar carnetul de note..Si eu le-am adus pe toate si au zis ca nu trebuie... sper ca ti-am putut fii de ajutor. Fundita? love struck

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Toate carnetele fiecaruia.

| theionika a răspuns:

Pai ar trebui sa aveti cate unu de fiecare dar cernete sa fie recente nu vechii din clasele mai mici.

| Madap a răspuns:

Se referea daca trebuie sa aiba la ea toate carnetele celor cu care merge la film sau ajunge sa aiba doar ala care ridica biletele carnetu la el?