| stangaionut a întrebat:

La gta san andreas la misiunea cu drive thru parca asa o chema ce trebuie sa fac funda

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WbIdH-sZhnc aici iti arata ce trebuie sa faci. Am terminat San Andreasul de doua ori. De cate ori nu poti sa faci o misiune intra pe youtube si scrie numele misiunii si iti arata cum sa o faci:) sper ca te-am ajutat, imi dai o funda plz?:):D

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinteti prosti nu stiti nici un cum se face un contlaughing)))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai draptate