| descarcatul71 a întrebat:

ce trebuie sa fac la misiunea cand e petrecere pe plaja in gta san andreas? fundita raspunsului corect

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa furi o furgoneta care contine 2 boxe imense si apoi automat trebuie sa dansezi, apasand niste butoane la timpul adecvat cum iti indica in ecran

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Trebuie sa dansezi. Daca obtii un punctaj mare o fata o sa se urce in duba. Tu trebuie sa o dai jos si sa duci duba la un garaj. FunDa?

| carmen_4289 a răspuns:

Pai parca este aceea cu dansatul rebuie sa dansezi mai bine ca unu si castigi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dansezi la misiunea pe plaja la san andreas?

| sergio1 a răspuns:

Cu sagetile de la tastatura dansezi funda?