| alexolis1 a întrebat:

La metin2. stiu ca se gaseste fms (sabie luna plina) la orci, dar va rog sa imi ziceti si mie coordonatele, sau macar in ce parte a hartii sunt specialistii brutali de la care pica fms.(in est, in vest, etc?)

Răspuns Câştigător
| post4you a răspuns:

Pai nu pica la orci doar la brutali din map2 in stanga jos in map 2! Funda plsss!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi bine iti faci cont pe metin2gx adica privat server si se cumpara de la magazin cu 32k su iti pica de 10 ori mai multi bani in 20 minute esti level 60 vino la gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei baiatu cu metin2 gx ai sa imi dai si mie un cont de lv 1 te rog frumos iti dau funda id pirv_daniela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la groapa treci de munte si sunt numai brutal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa insula de la bo in sub coltu de la portalu de la regatu rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba treci primul pod si mergi un pic min fata acolo sunt brutaliihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu mah? sti unde-i bo? e bine daca sti unde e bo sti s unde- groapa orcilor si in droapa si langa groapa gasesti specialisti brutali si cu ei fms(sabie luna plina)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde e groapa?