| haway54 a întrebat:

Imi spune-ti va rog unde gasesc brutali in metin2.ro sa pice un fms (sabie luna plina) am avut una dar mi-a esuat la +7 crying va rog spune-ti.
Dau funda!
Sunt server pegasus si am lv 32

Răspuns Câştigător
| cossboss a răspuns:

Poi in primul rand Sabie Luna Plina NU pica la posedat brutal pica numa la arcasi brutali si la specialist brutal ei se afla in map2 si in Valea Seungryung si mai depinde si in ce regat esti! Sper ca iti este de folos! Bafta!

1 răspuns:
| RazvanPopa a răspuns:

Salut! Full Moon Sword iti pica la Specialist Brutal, Arcas Brutal si Posedat Brutal. Acestia ii vei gasi pe o insulita din Valea Seungryong. Insula se afla in SE insulei centrale. Sper ca te-am ajutat.