| stocker a întrebat:

La pokerul care se joaca in cazinouri cum se pot face perechi?

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Daca te referi la Texas Hold'em conparatic cu cel cu decartare. Perechile le faci cu cartile ce le ai pe masa si cele din mana ta.cel cu perechea mai mare catiga. Perechile sunt la fel si la Hold'em ca si la pokerul cu decartare. Daca nu sti care sunt perechile, scrii pe google "poker hands" sau poker Pairs" o sa gaseti poze cu toate perechile in oridenea marimii lor.

1 răspuns:
| CrYsThYaN a răspuns:

Adica holdem texas? pai ai 2 carti in mana si in flop se pun 3 carti daca ai ceva e bine daca nu continui dar sa ai grija cu pulsatubig grin