| ultimatum a întrebat:

La porcusorii de guineea li se da apa?

14 răspunsuri:
| cribus a răspuns:

NORMAL... EXISTA RECIPIENTE SPECIALE

| meioana a răspuns:

Nu nu li se da pentru ca is porcusori de guineea... daca ar fi porcusori simplu li s-ar da si lor apa...NORMAL CA TREBUIE SA LE DAI APA... U DE CE BEI APA?
... E CA SI CUM AI INTREBA POATE OMUL TRAI DACA NU RESPIRAlaughing...laughinglaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Animalele sunt ca si oamenii au nevoie de oxigen, apa si mancare pentru a trai, utasem si multa dragoste big grin

| flaviak a răspuns:

Logic ca da nimeni nu poate trai fara apa

| Wtf9000 a răspuns:

Cum ar putea trai fara apa?

| Princessee a răspuns:

Lasa-ma sa iti raspund la intrebare tot cu o intrebare: Cum ar trai fara apa? Asa ca, evident ca li se da apa!

| rosuv a răspuns:

Categoric da

| gabrielutzu a răspuns:

Da au o chestie speciala care se leaga de gratiile de la cusca cu o bila cu supapa prin care curge apa doar cand binevoieste el sa vrea sa-si puna botu la bila........se gaseste de cumparat la farma veterinare

| anonim a răspuns:

Da.insa numai apa cu formula chimica D2O.:d:d

| LoryM22 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La porcusoriii de guineea li se da f putina apa, iar daca au mancat castravete nu mai au voie apa Ş=
janina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vecin de al meu are de 2 ani si nu le-a dat apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ei beau apa din recipiente speciale cumparate de la pet shopuri.

| miruna28 a răspuns:

Da, ca la orice animal