| DrugFree a întrebat:

Leopard vs. ghepard. Cu cine tineti?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

tin cu leopardonul, o fi mai neprofesional, dar de ce sa-mi reprim subiectivismul?
(totusi, si rinocerbul e fascinant)

11 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu tin cu leopardul pentru ca este mai puternic! si pentru ca imi place mai multbig grin

Pa-pa!

| Assassins a răspuns:

Leopard

| sunset a răspuns:

Cu ghepardul, din cate stiu este cea mai rapida felida.
Aproximativ un an a avut loc o,, competie'' intre un ghepard si cel mai rapid om al lumii de la momentul respectv.
Castigator:ghepardul

| Isabellaღ a răspuns:

Leopard

| αŁз a răspuns:

Cred ca Leopardhappy

| Aly359 a răspuns:

Cu amandoua iubesc fff mult felinele pentru ca sunt rele si nu au mila big grin si pentru ca sunt cele mai puternice

| chocolate3755 a răspuns:

Ghepard, petru ca mai multi tin cu leopardul si nu vreau sa-l las sa se supere.

| ruxi a răspuns:

Leopard devil
tu?

| AnaigroeG a răspuns:

Leopard happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghepartul pentru ca este mai frumos si alerga cel mai rapid nu va place corpul zvelt si agilitatea nemaivazuta

| Diana_7451 a răspuns:

Leopard
mi se pare mai,, domestic" decat ghepardul