| ariana2001 a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un papagal.dar nu sunt hotarata..pentru ca vreau un papagal vorbitor si care sa il pot dresa usor.Ce parere aveti intre Nimfa, Micul Alexandar sau Cacadu.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti un prieten. Macar nu trebuie sa cureti rahatul dupa el.

| ariana2001 explică (pentru cristimihailov):

Am multi prieteni neadevarati...Si prefer sa strang RAHATUL unui papagal decat sa stau sa ma barfeasca prieteni!

| cristimihailov a răspuns (pentru ariana2001):

Pai asta iti spuneam si eu. Fa-ti un prieten. Restul nu te intereseaza.