| alexutzapl a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Sa va povestesc...Am auzit un caine de doua zile care este prins intre blocuri(este un spatiu mare intre blocuri)si nu stiu ce sa fac.Latra ca nu mai poate rezista mult si vreau ajutor URGENT!

Răspuns Câştigător
| floricica_7239 a răspuns:

Prima la mana da-i apa si ceva de mancare, a doua intreaba un adult cum se poate scoate de acolo sau al cui e cainele si ce cauta el acolo.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la pompieri

| Marghioalaa a răspuns:

Pai nu inteleg?-?
Daca este spatiu mare intre blocuri atunci cum de cainele este prins acolo?thinking