| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea repar relatia, care este pe cale sa se prabuseasca cu iubitul meu?
Am auzit ca vrea sa nu mai vorbeasca cu mine cateva zile(pentru a trece peste) sad apoi sa. se" kill".
help! (ps: nu l-am inselat nu nimic)
care crede ca ma poate ajuta si vrea detalii ajutor! Urgentsad

2 răspunsuri:
| Houselaurie a răspuns:

Pai daca nu i-ai gresit cu nimic, crezi ca s-a suparat asa din nimic, gandeste-te cu ce ai gresit.cata atentie i-ai acordat, si multe altele. pune-te in locul lui.

| scamelia a răspuns:

Incearca sa nu il mai suni... asteapta sa vezi daca el te va cauta.stiu ca este ff greu...dar daca vezi ca nu merge mai bine te distantezi mai devreme decat mai traziu cand va fi mai dureros te inteleg. stiu cat de greu e dar trebuie sa ne gandim la binele nostru Sper sa te ajute cu cv