| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti desenele alea de pe minimax cu felicity? pls daca le stiti imi spuneti si mie un site de desene animate la care sa ma uit la ele? pls...mersi mult de tot la cei care raspund.:X

5 răspunsuri:
| ancutza_3471 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie numele desenului.

| ancutza_3471 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie numele desenului, dai cautare si iti apar desenele, daca vrei sa-l vezi de la inceput, scrie numele desenului +partea 1 sau primul episod si iti va aparea.Vizionare placuta!

| boxyorucristy a răspuns:

Ancearca www.minimax.ro intra pe site lor poate ti le da sa le vezi direct de la ei nu stiu nu-s cu desenele te ajutam dar dk ai nevoi de programe ceva pentru pc dai add boxcristi_cristi