| Anda_5897 a întrebat:

Max, din zack si cody este aceeasi actrita cu zora, din sonny si steluta ei norocoasa? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| RecycleBin a răspuns:

Nu
este alison din camp rock.in zack si cosy ea este mica.in camp rock este prietena lui mitche. dai funda?big grin

22 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Nu au nicio legatura una cu alta...sunt complet diferite
actrite diferite
fundita?

| Petronela a răspuns:

Nu sunt una si aceeasi

| Xonia a răspuns:

Da, este aceeasibig grin

| georgyana98georgy a răspuns:

Nu :in zack si cody este alyson stoner iar in sonny si steluta ei norocoasa este altcineva
dai fundita?

| Kitteny a răspuns:

Maybe...

| FeTTiza a răspuns:

Nu

| paul0013 a răspuns:

Nu, zora este Allisyn Ashley Arm si max e Alyson Stoner

| Saya_1767 a răspuns:

Nup... cea din zack si cody este alyson stoner si din sonny este ashley numai stiu cum arm...:*fundita?

| Kidd a răspuns:

Cred ca dabatting eyelashes

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Nu e aceeasi actrita seamana ele, dar nu sunt o singura persoana sunt doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e aceeasi fata din camp rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Priveste fata lui Max :nu are pistrui are tenul mai inchis si ochii caprui, iar Zora are:are pistrui, are tenul alb, ochii albastrii si este si mai zlaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca pe max in realitate o cheama Aison Stoner care este Chatelin in camp rock iar pe zora o cheama in realitate allisin ashley arm! cauta pe net si vezi ca asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este. Sony si steluta ei norocoasa a fost filmata mai devreme iar zack si cody a fost acum ca-ti va ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Max este Alison Stoner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Max din zac si cody joaca in camp rock.(este cea care a cantat la pian)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Max din zac si cody joaca in camp rock.(este cea care a cantat la pian)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu este ea ...este alyson stoner! dai fundita?:d:d:d:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Mozambic19 a răspuns:

NU cea din zac si cody e alyson stroner si din sonny este Allisyn Ashley Arm... fundita?