| Aηdrééa a întrebat:

Stiti cum o cheama pe fata aia mai nebuna din Sonny si Steluta ei Norocoasa? Stiu ca in film parca e Zora dar nu stiu in realitate... Fundita! big grin (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Allisyn Ashley Arm ca Zora Lancaster - cea mai tânără actriță în "La întâmplare!" (Sonny si Steluta ei Norocoasa) la numai 11 ani. Este foarte inteligentă, nebunatică și ingenioasă. Câteodată își arată de asemenea mintea ei mai degrabă sadică. happy

1 răspuns:
| dsfsdf a răspuns:

Allisyn Ashley Arm