| KiryuZero a întrebat:

(funda)Este adevarat ca zora din sonny si steluta ei norocoasa a aparaut la sfarsitul videoclipululi who's laughing now-jessie atunci cand dansau toti?

Răspuns Câştigător
| Dedeutza2o1o a răspuns:

Eu una nu cred ca e adevarat deoarece videoclipul este facut in 2011 iar Zora are 15 ani fata care seama cu ea e mai mica.

4 răspunsuri:
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu, nu este adevarat, adica...eu nu cred. thinking
Apropo...si mie imi place Vampire Knight! ^^

| just4you a răspuns:

Nu este adevarat.Amdat pauza mereu cand apareau copiii, dar nu e este o fata cu rochie maro care seamana, dar nu ea.
Uita-te si convinge-te:http://www.youtube.com/watch?v=KsxSxF3JKeU&ob=av2n

| ucatati a răspuns:

Da, e adevarat. cel putin asa am vazut eu.

| smilej a răspuns:

Pai nu e ea ca la inceput o sa vezi o fata cu ozhelari rosii de soare la sfarsit este aceease fata de la inceput si...nu prea seamana cu zora