| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Are cineva hack? Eu am engine 5.4 dar nu stiu sa-l folosesc. Nu vreau sa trisez vreau doar sa trec si eu la lvl 30cryingcryingcrying pls ma puteti ajuta? Un site ceva big grin

59 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Stiu eu! Cheat engine 5. 4... e f bun. dar partea rea e ca tot asa esti de slab de ce lvl ai fost
Sper ca te-am ajutatwinking

| OanaVlad a răspuns:

Uita-te pe youtube la cheat engiewinking asa fac si eu! de unde ai downladat cheat engine 5. 4?
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pe Metin2 nu se mai pot folosi hack tongue. PS Despre cheat engine 5. 4big grine exemplu ai o sabie si o faci fms +9 degeaba pentru ca tie iti arata fms +9 dar e sabie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 20 si numi placeeu vreau sa am lvl74 ma cheama
corina puteti sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cheat engine 5. 4 poti asa faci din calugar otel+9 si il pui de la orice lvl pe tine! dga orice arme si armuri +9 daca mil dai si mie iti zic cum sa f aci armuri si arme+9 ca eu nu-l gaseschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mild ai iti zic si poti sai fraieresti pe aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0bdIhkQTmvY pune asta si vzi cum se foloseste urmareste tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 private server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau hack de arme si armuri+9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ie adresa ta de mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
Eu pot sa te ajut
am lvl 56 si pot sa itii bag eu ce vrei pe cont!
doar da-mi contul
ID:gianymelnerovici@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu de mess este eu.cata98 cine vrea cheat engine 5. 4 vil dau daca imi spuneit pas cu pas cum se foloseste si daca vad ca merge va dau dupa hacku cheat engine 5. 4 si bonus un hack de pescuit care nu poti lua ban astept YO.CATA98 cu litere mici va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu de mess este eu
. cata98 cine vrea cheat engine 5. 4 vil dau daca imi spuneit pas cu pas cum se foloseste si daca vad ca merge va dau dupa hacku cheat engine 5. 4 si bonus un hack de pescuit care nu poti lua ban astept YO.CATA98 cu litere mici va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gresit este eu.cata98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bate si vei creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe google si iti arata video cum sa-l folosesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai mie engine 5. 4, si iti zic. Uite ID meu : changeofw. Contacteazama daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput ia o alta versiune de cheat engine 5. 6. 1 de exemplu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu id meu e andrei.baluta sa vorbim big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu sa-l folosesc te invat daca mil dai ca nu stiu de unde sa-l iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mi. l si mie big grin sau link.ul.plzz am lvl 33te fac eu lvl 30tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seby_zapacitu@yahoo.com bagama in lista si vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie un cheat engine plzz cine ma ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dai cheat engine 5. 4 iti arat cum sa ai lvl 30 sau iti fac 99 lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe cheatenginie 5. 4 armor si iti arata instructiuni de folosire. damil s mi plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai descarcat chat engine 5. 4 ca nu-l gasesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtube si scrie cheat engine 5. 4 si dai pe prima si vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde il descarc chat engine ca eu stiu cum