| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Mereu cand imbunatatesc ceva imi esueaza. Ce pot face sa nu mai esueza ca vreau sa-mi fac arma si arumura +8.Arma e +2 iar armura +6? Dau fundita

3 răspunsuri:
| EANS a răspuns:

Pai du-te la fierar sau ia-ti un hac de joc

| Cata96 a răspuns:

Pai pe SERVER1(Leonis) langa oras este un loc cu amazoance si acolo apar.1.Fierar Armuri(10% mai putin esueaza).2.Fierar Bijuteri(la fel).3.Fierar Arme(la fel). in stanga orasului este un loc amenajat de GM imposibil sa nu il vezi(trebuie sa treci peste podul din stanga orasului si chiar in fata ta apare locul alatongue)... sper ca am ajutatbig grin

| eQKnocKOuT a răspuns:

Cumpara papiro da e foarte scum si daca joci pe metin original? costa bani adevarati. fundita
?